Φοβερή διαφορά με την προηγούμενη επεξεργασία. Όλο και καλύτερα Γιάννη σε λίγο θα δούμε παπάδες! Αν σκεφτεί κανείς ότι είναι μέσα από τον Αθήνα ένα συν παραπάνω!
Πολύ καλή Γιάννη κάθε φορά και καλύτερα μπράβο! Κατά τη γνώμη μου έχεις κάνει λίγο σκληρή επεξεργασία και έχεις κάψει τα άστρα με αποτέλεσμα να μην έχουν διαβάθμιση (ίσως αν τα επεξεργάζεσαι σε ξεχωριστό layer), και το έχεις παρακάνει με το reduction με αποτέλεσμα να φαίνεται λίγο αφύσικο, πάντως γενικά πολύ καλή! Νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερες και μικρότερες λήψεις. Τα 15 λεπτά μου φαίνονται πολλά αν είναι 1600 iso. Καλή συνέχεια
Αντώνη καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου απόλυτα μία και δοκίμασα μωσαικό του Ωρίωνα με την Atik και δεν κατάφερα να ταιριάξω όλα τα κομμάτια αν και η δικιά μου ήταν απλά μία δοκιμή μικρής διάρκειας. Παρόλα αυτά το αποτέλεσμα είναι πολύ ενθαρρυντικό αφού είναι η πρώτη σου προσπάθεια αυτή και νομίζω ότι αξίζει κάποια στιγμή να ξαναδοκιμάσεις, το πεδίο πραγματικά είναι χορταστικότατο!
Άγγελε, καλορίζικο το εργαλείο στα χέρια σου σίγουρα θα κάνει θαύματα! όσο για τι φωτο τι να πω απίστευτη πληροφορία έχεις βλέπεις τώρα και την πολυτέλεια του bin x2 ! Ούπς το είδα αμέσως μετά για το πρόβλημα τέλος καλό όλα καλά πάντως, άμα πιάνουν τα χέρια του μάστορα ... (καλά ανεκδιήγητοι οι τύποι! )
Εξαιρετική αρχή Αντώνη ενός μωσαικού που στοιχηματίζω ότι θα μας αφήσει άφωνους! Μας κακόμαθες τον τελευταίο καιρό με τα αριστουργήματα που ανεβάζεις! Καλή συνέχεια!