Jump to content

Αγορά απο τα lidl


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο καμιά δυό βδομάδες, πήγα και αγόρασα τα κυάλια της meade (10χ50) οπου πολούνταν στα lidl... Ετυχε σήμερα να τα έχω δίπλα μου και παράληλα να διαβάζω το γεωραμα οπου είχε μια σελίδα με προιόντα της meade... το σήμα της meade στο γεώραμα ήταν ενα αστερι μέσα σε ένα κύβο, ενο στη θήκη των κυαλιών μου υπήρχε απλως ένα αστέρι... Κοίταξα στο internet για την περίπτωση να είναι τα κύλια μου "μούφα", και το μόνο που βρήκα ήταν ενα ζευγάρι κυαλια meade πανομιότυπα με τα δικά μου, αλλα με 2-3 διαφορές... οπωσ πχ. ενω στην εικώνα των κυαλιών στο internet τα κυάλια ειχαν στο μπροστά μέρος το σήμα της meade τα κυάλια μου είχαν εσωχή για τρίποδα... :evil: επίσης οι εσωχές για τα δάχτυλα στο δικό μου ζευγάρι ήταν αρκετά μικρότερεςαπο τα κανονικά... :evil: Και θα ήθελα να μάθω παρακαλώ, αν είνια αυθεντικά τα κυάλια μου, ή .οχι... :?: :?: :?: :?: Οποις ξέρει, θα ήθελα να με ενημερώσει... Ευχαριστώ :!: :!: :!:

 

:cry: :cry: :cry:

Να δουμε ποτε θα ξαναδουμε σκοταδι.... Ριμαδα φωτορυπανση... ](*,) ](*,) ](*,)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Coolαρε φίλε....

Δεν είναι μούφα αλλά τεράστια εισαγωγή από την Meade Γερμανίας για την Ευρώπη και ευτυχώς και για την Ελλάδα...

Καλές παρατηρήσεις.....πάντα με χρήση τρίποδα για τα ουράνια σώματα..

Γειά και χαρά!

Δημήτρης.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δεν ξερω εαν ειναι μουφα οσο αφορα την εμφανηση και το σημα , αλλα σε σχεση με την παλαιοτερα κυαλια που πουλουσε προ 3μηνου το lidl ,αυτα ειναι ετη φωτος μπροστα....

Νομιζω πως για 20€ , ηταν περιπτωση....

Μακαρι να συνεχισει το lidl να μας δινει τετοιες ευκαιριες...

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης