Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση.Πού μπορώ να βρω και να αγοράσω το "Pocket Sky Atlas" ? Ευχαριστώ.

Αν θες να φτιάξεις μια μηλόπιτα εκ του μηδενός, πρέπει πρώτα να δημιουργήσεις το Σύμπαν.

Carl Sagan

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Απο εκει ομως θα του βγει με τα μεταφορικα διπλασια χρηματα. Α περιμενεις λιγο θα το παρεις απο εδω http://www.bookdepository.co.uk/Sky-Telescopes-Pocket-Sky-Atlas-Roger-Sinnott/9781931559317 στα 14-15€ χωρις εξοδα αποστολης.

Θα σβήσουμε τα φώτα της πόλης των σπιτιών

θα έχουμε απόψε Γιορτή των αστεριών...

 

Η Πούλια θ’ αναλάβει το μπαρ και τα ποτά

και η Μεγάλη Αρκούδα θα φτιάχνει παγωτά

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Φίλε μου, κάνε και μια ερώτηση σε Παπασωτηρίου ή Ελευθερουδάκη, εγώ τουλάχιστον

πέρυσι εκεί τον βρήκα, αν και ήταν ίσως από τα τελευταία αντίτυπα. Μπορεί να έχουν ξαναφέρει

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εκτός από τις σελίδες που προτείνονται υπάρχει κάποιο μέλος που διαθέτει τον Άτλα και θέλει να τον πωλήσει?

Αν θες να φτιάξεις μια μηλόπιτα εκ του μηδενός, πρέπει πρώτα να δημιουργήσεις το Σύμπαν.

Carl Sagan

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εκτός από τις σελίδες που προτείνονται υπάρχει κάποιο μέλος που διαθέτει τον Άτλα και θέλει να τον πωλήσει?

 

Προτείνω να βάλεις μία αγγελία Ζήτησης.

 

 

 

:)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εννοείς ότι θα πληρώσω τα μεταφορικά εγώ ή ότι στην τιμή περιλαμβάνονται ήδη τα μεταφορικά?

Αν θες να φτιάξεις μια μηλόπιτα εκ του μηδενός, πρέπει πρώτα να δημιουργήσεις το Σύμπαν.

Carl Sagan

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στην τιμη ειναι και τα μεταφορικα μεσα. Ετσι τον αγορασα και εγω. Κανει περιπου 2-3 εβδομαδες να σου ερθει.

Θα σβήσουμε τα φώτα της πόλης των σπιτιών

θα έχουμε απόψε Γιορτή των αστεριών...

 

Η Πούλια θ’ αναλάβει το μπαρ και τα ποτά

και η Μεγάλη Αρκούδα θα φτιάχνει παγωτά

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στην τιμη ειναι και τα μεταφορικα μεσα. Ετσι τον αγορασα και εγω. Κανει περιπου 2-3 εβδομαδες να σου ερθει.

 

Ισχύει πως το Bookdepository δεν είναι ιδιαίτερα γρήγορο.

Η καλύτερη κίνηση πιστεύω πως είναι αγορά

μέσω Amazon uk αλλα απο seller το ίδιο bookdepository.

 

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/1931559317/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=all

(είναι το τρίτο)

 

Βγαίνει 12 ευρώ και πιστεύω οτι είναι πολυ πιο γρήγοροι έτσι, απ τη μια γιατί πληρώνεις ξεχωριστά τα μεταφορικά... Από την άλλη γιατι εκει υπάρχει το rating που τους κάνει σίγουρα πιο συνεπείς. Εμενα νομίζω πως μου ηρθε σε λιγότερο απο δυο βδομάδες. Επίσης η υποστήριξη του Amazon είναι κορυφαία, θεωρώ, σε περίπτωση προβλήματος.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης