Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστω ολους για την θερμη υποδοχη που μου κανατε. Για να λυσω την απορια σου φιλε μου Vegan σου λεω οτι σωστα υποθετεις. Σε οποια επιστημονικη εκδηλωση πραγματοποιηται στη Θεσ/νικη πηγαινω παντα με τον Τηλεμαχο.

 

Τα λεμε!!! :wink:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λοιπόν σε συγχωρώ επειδή είσαι καινούργιος ακόμα :D ....μην ανοίγεις βρε παιδί μου νέο θέμα μόνο για να πεις ευχαριστώ,γράψτω σε απάντηση στο προηγούμενο....για την ομαλή λειτουργεία του foroum... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λοιπόν σε συγχωρώ επειδή είσαι καινούργιος ακόμα :D ....μην ανοίγεις βρε παιδί μου νέο θέμα μόνο για να πεις ευχαριστώ,γράψτω σε απάντηση στο προηγούμενο....για την ομαλή λειτουργεία του foroum... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

Μην τον αποπαίρνεις Τηλέμαχε! Θα μάθει. Καλώ ήρθες Σάββα και από εμένα. Να ακολουθήσεις τα βήματα του ξαδερφού σου! :cheesy:

It happened before. It will happen again. It''s just a question of ''when''.

 

Lat: 39.367 Lon: 22.950

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Και συ φιλτατε Τηλεμαχε να μην εχεις αγχος για το ξαδερφι!!!

Θα τον αγκαλιασουμε θερμα!Το καναμε ηδη!

Αλλωστε και μονο το γεγονος οτι ειναι ξαδερφος σου αποτελει τη καλυτερη συστατικη επιστολη :)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλώς ήρθες φίλε Σάββα!!

 

Και μία συμβουλή :!: : Σε αυτο το forum που ηρθες δεν ισχύει ο νόμος της βαρύτητας (δεν αφήνουμε να πέσει τίποτε κάτω :mrgreen: )

 

 

Ενα καλως ηρθες και απο μενα.

Εκανε 2 μερες να φτασει το μυνημα μου

ειμαι στο Γερμανισταν :mrgreen:

 

Σαν Υπ.εξ. που είστε Κε astroilias ,υποθέσαμε οτι θα είχατε ανειλημμένες υποχρεώσεις για αυτο και αργήσατε . :D

"blackjanuaryout"
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αχ αυτά τα σύννεφα τι μας κάνουν :cry: :cry: (μια που άνοιξε το θέμα,ας το αξιοποιήσουμε μιλώντας για τον #@%&^ καιρό)

 

Μου λέτε που ακούστηκε βροχερός Απρίλιος??κάθε μέρα βροχές καταιγίδες,συννεφιές.......έχω το τηλεσκόπιο στο δωμάτιο και σκονίζεται...αγόρασα το nextimage το οποίο σκονίζεται επίσης...

 

αλλά και τι να κάνεις?? να τα βάλεις με τον καιρό???

 

Τεσπα, ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΥΣ ΤΟ ΜΑΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σε παρόμοια κατάσταση είναι και το δικό μου!!Μέσα στο δωμάτιο νοσταλγεί εκείνες τις ωραίες μέρες που ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΘΑΡΟΙ!!!Αλλα ένα χαμόγελο φαίνεται στο κάτοπτρο όταν σκεύτεται πως θα έρθουν καλύτερες μέρες!!
!Μ΄ένα τηλεσκόπιο κι εγώ ψάχνω το δρόμο να βρω το μακρινό!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδια ηρεμηστε! Το βρηκα! Ειναι ολα αποτελεσμα της Καταρας του ερασιτεχνη! Ως γνωστον οποτε καποιος αγορασει νεο τηλεσκοπιο/εξοπλισμο ο φοβερη και τρομερη Καταρα ριχνει συννεφια και κακοκαιρια σε ολη την περιοχη! Δε μου λετε φετος ειδικα ποσοι απο μας πηραμε καινουργιο εξοπλισμο????? Σχεδον ολοι???? Φοβουμε οτι η Καταρα θα δουλευει overtime για να μας καλυψει ολους! Οιμε!! Προβλεπω (και ταυτοχρονα αυτοφασκελονομαι και δαγκωνω τη γλωσσα μου) βροχερο καλοκαιρι...σνιφ...

:mrgreen: :shock:

Ad Astra Per Aspera

www.agapioselia.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ως γνωστον οποτε καποιος αγορασει νεο τηλεσκοπιο/εξοπλισμο ο φοβερη και τρομερη Καταρα ριχνει συννεφια και κακοκαιρια σε ολη την περιοχη!

 

Κι όχι μόνον ηγόρασον, αλλά και πολλοί παρήγγειλον, ίνα λάβουν το τηλεσκόπιό τους εντός του προσεχούς χρονικού διαστήματος!

 

Να αποκαλύψουν παραχρήμα το όνομά τους, ίνα γνωρίζομεν και ημείς οι αθώοι, υπέρ ποίων τις «δεήσεις» ημών (βλέπε καντήλια) θα απευθύνομεν το προσεχές χρονικόν διάστημα, εάν βεβαίως χρειασθεί!

 

Φιλικώς

Ο μηδέποτε αγοράσας / παραγείλων / παραλαβών

 

PapGeo

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης