Jump to content

Αποκτησα χρηματα και θελω να αγορασω... Τι προτεινετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι έχω μια καλήτερη ιδέα :idea: :idea: !!!!

Να πάρεις κανα προσοφθάλμιο στον καλό σου φίλο Αλεκάρα,που δεν έχει φράγα ούτε φωτογραφία προσοφθαλμίου να αγοράσει!! =P~ :lol: :lol: :lol:

 

Ωραιο :lol: :lol: :lol: :lol:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Φιλε αλεκαρα, καλο προσοφθαλμιο εχω, και εσυ εχεις αλλο ενα, οποτε αντι να σου αγορασω ενα καινουριο, μπορεις να διανισεις την τρομερη αποσταση απο το σπιτι σου στο δικο μου που ειναι 50 μετρα και να μπορουμε να δουλεψουμε και οι 2 και τα 2..... 8)

 

Επιτα, πρεπει να διευκρινισω οτι τωρα και καθε καλοκαιρι μενω στην Παρο οπου απο εδω εχω καταμαυρο ουρανο, σε σειμιο που βλεπεις με γυμνο ματι lagoon nebula , ανδρομεδα and more..... Οποτε δεν σκοπευα να αγορασω την ΕQ6 για τα βριλησσια αλλα για εδω.... Και περα απο αυτο, στα βρηλισσια εχω τον διαθεσιμοπατερα μου, που μπορει να με μεταφερει εμενα και το τηλεσκοποιο (αντε καιτον Αλεκαρα) σε κανα σκοτεινο μερος.... Αρα μηπως αξιζει να την αγορασω?? :-s

Να δουμε ποτε θα ξαναδουμε σκοταδι.... Ριμαδα φωτορυπανση... ](*,) ](*,) ](*,)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εισαι ομως σιγουρος οτι ο πατερας σου θα μπορει να μεταφερει εσενα και το τηλεσκοπιο οποτε εσυ θελεις σε σκοτεινο μερος?

 

Αν ναι και θελεις τοσο πολυ απεγνωσμενα να ασχοληθεις με την αστροφωτογραφηση τοτε αγορασε την! :D

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης