Jump to content

ΚΛΕΙΔΩΜΑ ΘΕΜΑΤΩΝ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ SITE,ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ POST,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ''ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ''.ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ!!ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ''ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ'' ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΟΥΝ!!!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ FORUM ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η' ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ''ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ''

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ Η' ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ !!

"Nowadays in science there is no EUREKA!There is only ...hmm that''s funny..."
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ''ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ''

 

Αγαπητέ φίλε μάλλον υπερβάλλεις! Οι κλειδωμένες συζητήσεις είναι πραγματικά λίγες!

 

ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ''ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ'' ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΟΥΝ!

 

Πολλές φορές έχουν σβηστεί μηνύματα από τέτοιες συζητήσεις που αν δεν τα πρόλαβες πριν σβηστούν δύσκολα καταλαβαίνεις γιατί έπρεπε να κλειδωθεί!

 

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ Η' ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ !

 

Λυπάμαι αλλά αυτό δε γίνεται. Αποκλειστικά αρμόδιοι για αυτό είναι οι συντονιστές.

 

Σέβομαι την άποψή σου αλλά η άποψη των συντονιστών είναι διαφορετική και αν κρίνουμε ότι χρειάζονται κλείδωμα κάποια θέματα θα το κάνουμε. Φυσικά ευχόμαστε οι αφορμές για αυτό να είναι σπάνιες.

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ SITE,ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ POST

 

Γι αυτο ακριβως το λογο νομιζω οτι δε θα επρεπε να κανεις τη κινηση να ποσταρεις τετοιου ειδους μηνυμα! Να προσεχουμε και λιγο τις κινησεις μας ετσι? :)

 

 

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ''ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ''.ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ!!ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ''ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ'' ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΟΥΝ!!!

 

Τα τρια θαυμαστικα σου μου αρεσουν. Οι ενοτητες που εχουν κλειδωθει ειναι ελεεινα ελαχιστες και αυτο λογω παρεκτροπης των περισσοτερων σε καποια διαφωνια. Για να μη συνεχιστει λοιπον αυτος ο "τσακωμος" και επειδη εχουν ακουστει πρωτα ΟΛΕΣ οι αποψεις για να καταληξει σε διαφωνια τοτε τα παιδια το κλειδωνουν και καλα κανουν!

 

 

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ Η' ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ!

 

Εγω προσωπικα δε συμφωνω με αυτο. Προτιμω να διαβαζω και να μην ασχολουμαι με ενα τετοιο παιδαριωδες θεμα

 

Φιλικα

Κωνσταντινος

STARFINDER EQUATORIAL 8\" FL 1200mm MEADE

 

Series 4000 MEADE 6.7mm - 40mm 52

 

HYPERION 13mm 68 :mrgreen:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δεν είναι πολλές οι φορές που κλειδώθηκε ένα post, εξάλλου μπορώ να πω ότι το Astrovox είναι το ποιο δημοκρατικό φόρουμ στην Ελλάδα.

Μπορεί ο καθένας να μπαίνει ακόμη και ανώνυμα και να γράφει!!!

 

joxnniss δεν ξέρω και το όνομα σου (και εδώ έχω να παρατηρήσω μιας και είμαστε πολύ λίγοι σχετικά οι ερασιτέχνες στην Ελλάδα να μην είμαστε ανώνυμοι για να γνωριζόμαστε) που ξέρεις μπορεί σε κάποια Πανελλήνια συνάντηση η συνέδριο να βρεθούμε.

 

Μπορείς να εκφραστής άνετα αλλά πάντα με θέματα αστρονομίας.

 

Τα post που κλειδώθηκαν αν τα είχες παρακολουθήσει θα έβλεπες ότι δεν οδηγούσαν πουθενά και μάλιστα πολλές φορές προσέβαλαν πρόσωπα.

 

Φιλικά Γιώργος

Ταρσούδης Γιώργος

Αλεξ/πολη

George Tarsoudis

Υπό κατασκευή / προσωρινό

http://lunarcaptures.wordpress.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Βρισκομαι στη δυσαρεστη θεση...

να συμφωνησω με τον Κυριο Παπαλαμπρου!!! ](*,) ](*,) ](*,)

(αστειευομαι φυσικα :mrgreen: )

 

Φιλτατε joxnniss, οι συντονιστες εχουν ενα συγκεκριμενο λογο υπαρξης σε καθε forum.

Αλιμονο μας αν δεν υπηρχε καποιος να μας "προστατευει" απ τις κακοβουλες δημοσιευσεις

ή ακομα κι απο τον κακο μας εαυτο, οταν σε μια στιγμη αδυναμιας ή θυμου μας,

πουμε και 2 κουβεντες παραπανω.

Κουβεντες ομως , οι οποιες δεν συναδουν ουτε με το χωρο, ουτε με το θεμα αλλά ουτε

με τους αγραφους κανονες ευγενειας που πρεπει να διεπουν μια συζητηση.

Αλλωστε Δημοκρατια δε σημαινει απολυτη ελευθερια.

Αν ηταν ετσι... η κυβερνηση καθε μερα θα επρεπε να κανει δημοψηφισμα...

 

Σε εκεινο ομως που συμφωνω απολυτα μαζι σου ειναι πως πολλες συζητησεις οχι μονο δεν ειχαν εξαντληθει

αλλα ειχαν πολλα ακομα να "δωσουν".

Κατανοω κι απ την αλλη, πως οι συντονιστες, δεν ειναι "μπατσοι" για να ελεγχουν ανα πασα στιγμη μια συζητηση

που εχει περασει στις προσωπικες επιθεσεις, αν καποιος παρ ολο που εχει διαγραφει η δημοσιευση του,

εκεινος συνεχιζει με μια καινουρια επιθεση και πρεπει να ειναι ... σε "επιφυλακη" για να τη διαγραψουν.

 

Ισως η Σολομωντεια λυση θα μπορουσε να ειναι το ξεκλειδωμα αυτων των συζητησεων,

οταν οι συντονιστες κρινουν πως τα πνευματα εχουν ηρεμησει πληρως. O:)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Κατά κανόνα τα κλειδωμένα θέματα δεν αφορούσαν την ερασιτεχνική αστρονομία -πλην ορισμένων εξαιρέσεων- και κατά τη γνώμη μου δικαίως κλειδώθηκαν. Δεν κρίνω σκόπιμο να ξύνουμε παλιές πληγές, το φόρουμ προχωράει μπροστά.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ SITE,ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ POST,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΣΤΙΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ''ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ''.ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΗΚΑΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΤΙ ΟΙ ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΙΠΩΘΕΙ!!ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ''ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ'' ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΘΟΥΝ!!!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ FORUM ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Η' ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ''ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ''

ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΝΟΝΤΑΙ ΠΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ Η' ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ !!

 

Δηλαδη αγαπητε joxnniss θεωρεις οτι (χρησιμοποιω το υπερτατο ντοκουμεντο!) "το φως που καιει" ηταν μια ενοτητα που δεν ειχε 'εξανληθει' και ηθελε περεταιρω αναλυση;;;;;;;;;;;;;;

Δε ξερω αν το ανωτερω θεμα κλειδωθηκε τελικα απλα πιστευω πως αποτελει ενα κλασσικο παραδειγμα επιτακτικοτατου λουκετου...

φιλικα Βαγγελης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Περιμενα τον απαραιτητο χρονο για να απαντησω φυσικα.

 

Εγραψες ενα μυνημα. Το προσπερναμε αυτο. Δε συμμετεχεις καθολου στο φορουμ. Συνολικα εχεις 6 post και προτεινεις κατι για το οποιο δε σου δινεται το δικαιωμα αφου το ποσοστο συμμετοχης σου ειναι χαμηλοτατο. Κοινως μη σε νοιαζει. Απλα κατσε και διαβαζε.

 

Να εισαι πιο προσεκτικος και τακτικος επισκεπτης για να μη νομιζεις οτι οι δημοσιευσεις εχουν ελλειψεις. Οχι τιποτ αλλο δηλαδη

STARFINDER EQUATORIAL 8\" FL 1200mm MEADE

 

Series 4000 MEADE 6.7mm - 40mm 52

 

HYPERION 13mm 68 :mrgreen:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Περιμενα τον απαραιτητο χρονο για να απαντησω φυσικα.

 

Εγραψες ενα βλακωδες μυνημα. Πες οτι το προσπερναμε αυτο. Δε συμμετεχεις καθολου στο φορουμ. Συνολικα εχεις 6 post και τολμας να προτεινεις κατι για το οποιο δε σου δινεται το δικαιωμα αφου το ποσοστο συμμετοχης σου ειναι κατωτερο απο 0,001% εκ του συνολου. Κοινως να μη σε νοιαζει. Απλα κατσε και κοιτα.

 

Και αλλη φορα να εισαι πιο προσεκτικος και τακτικος επισκεπτης για να μη νομιζεις οτι οι δημοσιευσεις εχουν ελλειψεις

 

Φίλε Κωνσταντίνε δεν υπάρχει όμως λόγος να γίνεσαι εσύ τώρα προσβλητικός. Το γεγονός ότι έχει μικρή συμμετοχή δεν του στερεί το δικαίωμα να πει την γνώμη του ακόμα και αν δεν συμφωνούμε με αυτήν.

Ο χαρακτηρισμός πάντως μιας άποψης ως "βλακώδους μηνύματος" είναι νομίζω μεγαλύτερο ατόπημα απ' το μήνυμα που έγραψε ο joxnniss.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Κωνσταντίνε,

 

Διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ με αυτό που γράφεις. Κατ' ουσίαν το μήνυμα του joxnniss είναι εναντίον της στάσης των συντονιστών, εκ των οποίων ένας είμαι και εγώ. Προσωπικά διαφωνώ με τη θέση που εκφράζει και θεωρώ πως μας αδικεί. Ο Ανδρεάς στην απάντηση του με κάλυψε πλήρως και για αυτό δεν έδωσα και εγώ κάποια απάντηση. Ως μέλος του φόρουμ όμως έχει το δικαίωμα να πει την άποψη του.

 

Μολονότι διαφωνώ με τη θέση που εκφράζει και θεωρώ ότι μας αδικεί, οφείλω να σεβαστώ το δικαίωμα του να γράψει ελεύθερα αυτό που θέλει -υπό την προϋπόθεση ότι δε χρησιμοποιεί υβριστικές εκφράσεις. Δηλαδή μπορεί να τεθεί κάποιο όριο δημοσιεύσεων ή χρόνων συμμετοχής για να υπάρξει το δικαίωμα στην άποψη;

 

Βέβαια όπως και να το κάνουμε ένας χρήστης που έχει συμμετάσχει και έχει προσφέρει στο φόρουμ θα έχει και βαρύνουσα άποψη και αυτό όχι λόγω χρόνου συμμετοχής ή αριθμού δημοσιεύσεων αλλά γιατί θα έχει κερδίσει την εκτίμησή των συνομιλιτών. Αυτό όμως μπορεί να το κρίνει ο καθένας μόνος του.

 

Κώστας

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης