Jump to content

Extra channel after hours.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογο δουλειας ( κυλιομενες βαρδειες ) συνηθως καθε πρωι , οταν φτανω σπιτι κατα τις 06:00 το extra channel εχει παλιες ταινιες ( συνηθως made by nasa ) για πολλα απο τα παλαιοτερα της προγραμματα...

Για να γινω πιο σαφης , εχω πετυχει ντοκιμαντερ για το προγραμμα Αpollo , Voyager - Pionner αλλα και αλλα διαφορα κατα καιρους που αφορουν κυριως εποχες απο το 1970 -1980...

Αν και πολυ κουρασμενος , προσπαθω να τα παρακολουθω μιας και που ιδιετερα η τεχνολογια εκεινης της εποχη με ενδιαφερει παρα πολυ...

Ο λογος που κανω αυτο το τοπικ ειναι για να ενημερωσω τα " νυχτοπουλια " της παρεας μας , που εχουν αυπνιες να μην κανουν ασκοπα ζαπινγκ... :mrgreen: :mrgreen:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ο λογος που κανω αυτο το τοπικ ειναι για να ενημερωσω τα " νυχτοπουλια " της παρεας μας , που εχουν αυπνιες να μην κανουν ασκοπα ζαπινγκ...

 

Δεν χρειαζεται ξενυχτι, αλλα να ξεθαψει κανεις το παροπλισμενο βιντεο που πιθανοτατα ολοι εχουμε, να αγορασει κασεττες και να προχωρησει σε προγραμματισμενη εγγραφη :D

Facebook Giorgos'' videoastronomy page https://www.facebook.com/videoastronomy/
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ο λογος που κανω αυτο το τοπικ ειναι για να ενημερωσω τα " νυχτοπουλια " της παρεας μας , που εχουν αυπνιες να μην κανουν ασκοπα ζαπινγκ...

 

Δεν χρειαζεται ξενυχτι, αλλα να ξεθαψει κανεις το παροπλισμενο βιντεο που πιθανοτατα ολοι εχουμε, να αγορασει κασεττες και να προχωρησει σε προγραμματισμενη εγγραφη :D

 

[-X [-X

EE η τεχνολογία προχωράει, τα γράφουμε στο οικιακό combo DVD-HDD writer! \:D/ \:D/

 

Ενδιαφέρουσα η είδηση, αλλα το γεγονός οτι τα βάζουν τετοιες ώρες εμένα μου λέει οτι απλα μπαίνουν για να γεμίσει το προγραμμα, πράγμα λυπηρό γιατι όλη την ημέρα αναλόνονται σε χαμηλού επιπέδου κουτσομπολίστικες εκπομπες και σειρές κονσέρβα. :evil:

Imagination is more important than knowledge
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης