Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας! :D

 

Με λένε Θανάση και είμαι 15 χρονών.Χαίρομαι ιδιαίτερα που βρήκα αυτό το forum όπου θα μπορώ να ικανοποιήσω την δίψα μου για γνώση και την αγάπη μου για τα άστρα.Είμαι σίγουρος πως θα κερδίσω πολλά και ελπίζω να δώσω και εγώ

 

ευχαριστώ πολύ!!

Φιλικά Θανάσης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έτσι από μικρός να μπεις στην όμορφη περιπέτεια της ανακάλυψης του Σύμπαντος κόσμου!!!! Καλώς ήλθες και από εμένα!
Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Άλλος ένας τυχερός χρήστης του internet που θα μάθει από μικρός τη μαγεία της αστρονομίας..

Καλώς όρισες και καλή αρχή! :D

ΣΤΕΛΛΑ, ΓΙΩΡΓΟ, ΒΑΣΙΛΗ, ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

:D :D Καλος ορισες,ελπιζω να σε διαβαζουνε συχνα.
Η αστρονομια μας βοηθαει να κοιταμε ψηλα. www.astrotheory.gr :D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλώς όρισες και από μένα!!! =D> =D> :cheesy:

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλώς ήρθες φίλε Θανάση! Χαίρομαι που μας βρήκες και έχεις τόση όρεξη! Ελπίζω να βρεις ότι ψάχνεις στο AstroVox.gr! Πιστεύω ότι όλα τα μέλη θα σε βοηθήσουν σε αυτό!

Φιλικά,

Παναγιώτης Αντωνόπουλος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλωσήρθες!!!Και από μένα!! =D> :cheesy: Φαίνεται πως είσαι από το τα παιδιά που διψάνε για μάθηση και αυτό θα σε πάει μπροστά!!!Έτσι μεγαλώνει η παρέα του Άστροβοξ...!!!! :mrgreen:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ελπίζω να βρεις ότι ψάχνεις στο AstroVox.gr! Πιστεύω ότι όλα τα μέλη θα σε βοηθήσουν σε αυτό!

 

Αυτό εξιπακούεται!!!!!! :D :D

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ελπίζω να βρεις ότι ψάχνεις στο AstroVox.gr! Πιστεύω ότι όλα τα μέλη θα σε βοηθήσουν σε αυτό!

 

Αυτό εξιπακούεται!!!!!! :D :D

 

Είμαι σίγουρος για αυτό!! Και πάλι ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα :mrgreen:

Φιλικά Θανάσης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλως ηρθες και απο μενα!!!! :cheesy: :cheesy: Ειναι χαρα μου να βλεπω ανθρωπους(και ιδιαιτερα της ιδιας ηλικιας) να ασχολουνται με τον ομορφο κοσμο της αστρονομιας :cheesy: :cheesy:

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

μπραβο θαναση κι απο εμενα για το οτι σ αυτην την ηλικια ασχολεισαι με την πανεμορφη επιστημη της αστρονομιας. καλωσηρθες στο φορουμ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης