Jump to content

AstroVox T-shirt: Νέα εκτύπωση!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω να φτιάξω κάποιες δεκάδες πακέτα με τα σωστά μπλουζάκια μέσα ενώ το χειρότερο είναι η ταχυδρόμηση με την αντικαταβολή. Για κάθε πακετάκι θα συμπληρώνω τρεις φορές τα στοιχεία του καθενός στα ταχυδρομικά έγγραφα #-o

 

Πάντως μέχρι Τετάρτη-Πέμπτη θα τα τελειώσω και από την άλλη Δευτέρα μάλλον θα τα περιμένετε!!

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Άντε να ντυθούμε επιτέλους!!! :lol:

γιατι , δεν εχεις κατι αλλο να φορεσεις??

χαχαχαχα :lol: :lol:

Αντε με το καλο να ερθουν!!

Σ ευχαριστουμε Ανδρεα για τον κοπο!

astonomyvd6.jpg

Ένα αστέρι πέφτει...πέφτει, το κοιτώ στον ουρανό... :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εχω να φτιάξω κάποιες δεκάδες πακέτα με τα σωστά μπλουζάκια μέσα ενώ το χειρότερο είναι η ταχυδρόμηση με την αντικαταβολή. Για κάθε πακετάκι θα συμπληρώνω τρεις φορές τα στοιχεία του καθενός στα ταχυδρομικά έγγραφα #-o

 

Ανδρέα πασχίζεις για τα μέλη μας. Η σκέψη μας μαζί σου. =D> =D>

Φιλικά

 

ΥΓ. Μεταξύ αυτών και η αφεντιά μου

Νίκος Λαμπρίδης

Eppur, si muove

Galileo Galilei (1564-1642)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Άντε να ντυθούμε επιτέλους!!! :lol:

γιατι , δεν εχεις κατι αλλο να φορεσεις??

χαχαχαχα :lol: :lol:

Αντε με το καλο να ερθουν!!

Σ ευχαριστουμε Ανδρεα για τον κοπο!

 

 

Η μπεμπούλα μου μου τις έχει λερώσει όλες τις μπλούζες μου, το πλυντήριο είναι γεμάτο συνέχεια με τα δικά της ρούχα, οπότε μόνο ο Ανδρέας με σώζει!!!! [-o< [-o<

=P~ =P~

:cheesy:

Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εχω να φτιάξω κάποιες δεκάδες πακέτα με τα σωστά μπλουζάκια μέσα ενώ το χειρότερο είναι η ταχυδρόμηση με την αντικαταβολή. Για κάθε πακετάκι θα συμπληρώνω τρεις φορές τα στοιχεία του καθενός στα ταχυδρομικά έγγραφα #-o

 

Ανδρέα πασχίζεις για τα μέλη μας. Η σκέψη μας μαζί σου. =D> =D>

Φιλικά

 

ΥΓ. Μεταξύ αυτών και η αφεντιά μου

 

Τη σκέψη μας τι να την κάνει???Κανα χεράκι να ξέρει να γράφει θέλει καλύτερα... :mrgreen:

 

Κουράγιο Αντρέα.. :wink:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τι κατάντια Θεέ μου! Ολόκληρος ιδιοκτήτης forum και να μην έχει ούτε μία γραμματέα! :P

 

(Ευχαριστούμε Ανδρέα, αναμένουμε :wink: )

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Το 70% των παραγγελιών εστάλησαν σήμερα. Οποιοι ήσασταν τυχεροί έχετε προσωπικό μήνυμα επιβεβαίωσης!

 

Το υπόλοιπο 30% δεν εστάλη για διάφορους λόγους. Κάπου έλειπαν διευθύνσεις ενώ και κάποια t-shirt παραδόθηκαν λάθος από το μαγαζί (λάθος μέγεθος ή χρώμα). Περισσότερα νέα για αυτές τις περιπτώσεις σε μερικές ημέρες. (Πραγματικά η διαδικασία είναι επίπονη. Μου έφαγε δύο ημέρες η ταξινόμηση σε πακέτα, η συμπλήρωση ετικετών και εγγράφων αντικαταβολής. Για να μην πω και τη διαδικασία στο ταμείο των ΕΛΤΑ το οποίο κατέλαβα για μια ώρα :))

 

Να υπολογίζετε περίπου 7 ευρώ ανά μπλουζάκι + 4-6 ευρώ (ανάλογα την παραγγελία) για ταχυδρομικά και αντικαταβολή.

 

Προς όσους λάβουν το μπλουζάκι: Σε περίπτωση οποιουδήποτε λάθους (χρηματικό, χρώματος, μεγέθους κτλ) επικοινωνήστε μαζί μου με πμ για να το λύσουμε.

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ανδρέα σ` ευχαριστούμε. =D>

Τα περιμένω με αγωνία. =P~

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ :cheesy:

 

Αυτά που ο ΘΕΟΣ μας έχει δώσει πρέπει να τα σεβόμαστε , να τα προστατεύουμε και να τα αγαπάμε. ΔΕΝ μας ανήκουν , τα έχουμε όλα δανεικά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Για όσους το πρόβλημα ήταν θέμα διεύθυνσης, έχω στείλει πμ.

 

Για όσους υπήρχε κάποια έλλειψη στο συγκεκριμένο χρώμα/μέγεθος θα μου παραδοθούν όσα έλλειπαν τη Δευτέρα εκτός απροόπτου.

 

Επίσης υπενθυμίζω ότι είχα παραγγείλει και μερικά περισσευούμενα για όποιον ενδιαφέρεται.

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΕΙΜΟΝΙΑΤΙΚΑ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ

Μετά απ'αυτό που πρότεινες φίλε Konops κοίτα τί θα κάνει ο Ανδρέας :

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Ανδρέα και πάλι ευχαριστούμε

Νίκος Λαμπρίδης

Eppur, si muove

Galileo Galilei (1564-1642)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Βάλαμε και ένα logo μπροστά για να μην είναι άδειο. Τα άλλα έμειναν όπως ήταν. Το κακό είναι ότι από το μαγαζί βάλαν από λάθος logo σε μανίκι και στήθος από την ίδια πλευρά και όχι απέναντι όπως θα ήταν καλό αλλά δεν πειράζει...

 

Βαγγέλη δε νομίζω ότι αξίζει να πάρεις καινούρια αφού έχεις την παλιά, δεν είναι σημαντική η αλλαγή...

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ανδρέα, γι'αυτό ρώτησα. Όντως, η θρυλική πορτοκαλί μπλούζα θα μείνει ως έχει, χωρίς ταίρι!

 

Πάρω δεν πάρω μπλούζα πάντως, ευχαριστώ για την παλιά μπλούζα με... μια παρτίδα καθυστέρηση!!

astrovoxsigmz0.jpg

nightskybarweb9dg.jpg

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έλαβα εχθές το νέο, γαλάζιο αυτή τη φορά αστροβοξικό μπλουζάκι! Πολύ ωραίο, χρειαζόταν η στάμπα μπροστά! Όσο για το λαθάκι του λογότυπου στο λάθος μανίκι..θα το ξεπεράσουμε! :D Ευχαριστούμε Ανδρέα!

Φιλικά,

Παναγιώτης Αντωνόπουλος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Yeah! My TEAM ASTROVOX shirts arrived today, the 11th.

I guess we may see a lot the shirts at the Patras meeting

making a big Astronomical Fashion Statement.

What next? Astrovox bumper stickers for your car?

 

Fred

www.instrumentsoflight.com - www.ras.org.uk

www.avastronomyclub.org - www.aavso.org (LEF)

www.imca.cc (#9181)

www.alpo-astronomy.org

Astrovox Member #4.

Doing astronomy since 1970

Sky & Tel subscriber since 1971

www.highdeserttelescopes.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γειά και χαρά σας φίλοι μου. Επέστρεψα αυτές τις μέρες από διακοπές και βρήκα τα μπλουζάκια να με περιμένουν στο ταχυδρομείο. Ευχαριστώ πολύ και καλό αστρονομικό φθινόπωρο.

Υπάρχει λύση για την απληστία του ανθρώπου?

 

Πάν μέτρον άριστον

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης