Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω θα τοποθετω καποιες φωτογραφιες με ψηφιακη μηχανη δυστυχως της πλακας με στοχο την σεληνη.

 

Οι φωτο δεν εχουν υποστει επεξεργασια απο καποιο προγραμμα.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Nα`σαι καλα φιλε.

 

Η ΣΕΛΗΝΗ εχει φοβερες ομορφιες.

 

Παρεπιπτωντως χιλια συγγνωμη απο τον κυριο ΚΛΕΙΔΗ γι`αυτα που ειπα εναντιων του. Οπως συγγνωμη και απο το σαιτ. Εαν θελουν ας με επανεφερουν με τον παλιο μου λογαριασμο αλλιως ας μου κλεισουν και αυτον.

 

Μου βγηκαν σε ωρα φορτισματος και χωρις σκεψη.

 

Χιλια συγγνωμη απο ολους.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αρκετα καλη φωτογραφια μπραβο =D>

 

 

Για τους πιο πολλους εδω νομιζω οτι ειναι περασμενα ξεχασμενα....

We miss you!! You and your Naglers.... :mrgreen:

Βεβαια αρκει.... : click on picture

followtherulesrd0.gif.3fa6348a2146334de3e1479b538ebab2.gif

Βασίλης Μεταλληνός

OO 16 1600 f4

ΟΟ 12.5 1525 f4.8 NEQ6

TOA130 1000 f7.7 ΕΜ200

ED80 600 f7.5, Vixen9x63

Canon eos 6D, Sony a7s2, Wat120n+,Asi120

2009年7月22號日食 - 2017 Aug 21

www.metallinos.net

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Το θεμα φιλε ειναι η αποφαση των ιδιοκτητων της σελιδας.

 

Εγω μια φορα μετανιωσα.

 

Εχω μεν της αποψεις μου αλλα δεν θελω να αντιπαρατεθω αλλη φορα σε τετοια θεματα. Αλλωστε δεν γραφτηκα για τον λογο αυτο εδω.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σε αυτο εχεις δικιο. Ολοι ειμαστε εδω για την αγαπη μας στον Νυχτερινο ουρανο την αστρονομια, αστροφυσικη κτλ. ολα τα αλλα ας τα αφησουμε απεξω, και τα αναφερω απλά γιανα δωσω και εγω την ψηφο μου οτι ειμαι υπερ του "επαναπρατρισμου" σου. (χωρις να εννοω οτι ειμαι κατι παραπανω απο ολους τους αλλους χρηστες αυτου του forum, ενας απλος χρηστης ειμαι και εγω)

Τeo+1

Βασίλης Μεταλληνός

OO 16 1600 f4

ΟΟ 12.5 1525 f4.8 NEQ6

TOA130 1000 f7.7 ΕΜ200

ED80 600 f7.5, Vixen9x63

Canon eos 6D, Sony a7s2, Wat120n+,Asi120

2009年7月22號日食 - 2017 Aug 21

www.metallinos.net

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θοδωρή και φίλοι,

 

Οπωσδήποτε ένας άνθρωπος έχει δικαίωμα να μετανιώσει και φυσικά όλοι μπορούμε να κάνουμε λάθη. Θα μου επιτρέψετε, όμως, να πω ότι δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να δεχτεί κανείς το λάθος του για την παραβίαση των κανόνων με το να τους παραβιάσει εκ νέου κάνοντας ένα δεύτερο λογαριασμό:

 

http://www.astrovox.gr/terms.html

 

Θα μπορούσες κατ'ελάχιστο να στείλεις ένα email στους διαχειριστές λέγοντας αυτά που λες τώρα και ίσως σε είχαμε ακούσει! (Σε αντίθεση με ό,τι πιστεύεται συχνά, οι διαχειριστές δεν είναι σκληροί και άκαρδοι)

 

Αντιθέτως, απέστειλες ένα e-mail ουσιαστικά βρίζοντάς μας για τη διαγραφή και στη συνέχεια έκανες δεύτερο λογαριασμό. Λυπάμαι αλλά απλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο τώρα :(

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Guest
Αυτή η συζήτηση είναι κλειστή σε νέες απαντήσεις.
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης