Jump to content

Skywatcher 200Heq5+Πλήρης εξοπλισμός!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωλούνται τα παρακάτω:

Skywatcher 200 μαζί με τη στήριξη heq5(με μετατροπή στο χειριστήριο για autoguide όπως και autoguider)

Προσοφθάλμια διαφόρων μεγεθών όπως και φίλτρα ηλίου φωτορύπανσης κλπ.Ο εξοπλισμος σε πολύ καλή κατάσταση.

Αυτλη η αγγελεία όπως και η προηγούμενη με την d70 οφείλεται στο ότι διέκοψα την ενασχόληση με την αστρονομία.

Ολος ο εξοπλισμος πωλείται σε σηζητησιμη τιμή για όποιον ενδιαφέρεται.

Τηλ 6945282971

 

ΥΓ Επισής πωλούνται-δίνονται μαζί με τον υπόλοιπο εξοπλισμο αντάπτορες στηρίξεις και όλος ο απαραίτητος εξοπλισμός όπως και μια toucam.

Ευχαριστώ

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

λοιπον θα ηθελα να σε ρωτησω αν εκτος απο το να το πουλησεις, κανεις και καποια ανταλλαγη..εχω μια τηλεκατεθυνομενη βενζινοκινητη φορμουλα,ολοκαινουρια αχρησιμοποιητη της kyosho και μου κοστησε 800 ευρω.επειδη εχω ψωρα με τα τηλεσκοπια και δεν εχω παρει ακομα,ψαχνω καποιον που να δεχεται τετοια ανταλλαγη.αν ενδιαφερεσαι στειλε μου στο j_pa87@yahoo.gr δημητρης.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Όλος ο εξοπλισμός 800euro(heq5-τηλεσκόπιο-προσοφθάλμια(25mm clestron elux-10mm orion-barlow2x celestron)-ερευνητης-αντάπτορες-φιλτρα(ηλίου-uhc/lpr)-kai τον autoguider)+και την toucan με τους ανταπτορες κλπ.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μετά το χθεσινοβραδυνό σου μήνυμα στο κινητό, σου έστειλα το τηλεφωνό του σπιτιού να τα πούμε σε πέρνω & στο κινητό σου αλλά δεν απαντάς.

Συμβαίνει κάτι;

Μέλος Συλλόγων:

Ελληνικής Αστρονομικης Ενωσης

Συλλόγου Ερασιτεχνικής Αστρονομίας.

Όμιλος Γερόντων Αστροπαρατηριτών.

Ε.Λ.Φ.Ε.ΑΣ

http://users.otenet.gr/~babgia/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 6 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης