Jump to content

Μπλουζάκι AstroVox 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα πρωί τα παρέλαβα και εγώ! Κίτρινο και κόκκινο. Έχω και το θρυλικό πορτοκαλί από πέρσι βέβαια :mrgreen:

 

Ανδρέα σε ευχαριστώ πολύ. Μόνο που τελικά το νούμερό μου είναι M. Οπότε κρατάω το κίτρινο (το φοράω ήδη!) και το κόκκινο που είναι L το αφήνω συσκευασμένο όπως είναι και μου το αλλάζεις με ένα M στην ΠΣΕΑ στον Πάρνωνα. ΟΚ;

Τα χρώματα πολύ ωραία, ειδικά το κίτρινο είναι άξιος διάδοχος του περτικαλί..:cheesy:

 

 

Πάντως δεν βρήκα την κονκάρδα μέσα στο φάκελο...μάλλον ξεχάστηκε, δεν πειράζει :P

«Μπορεί και μακριά πολύ, μέσα στων ουρανών τα αποκαΐδια...την Ανδρομέδα, την Άρκτο ή την Παρθένο...Άραγες να είναι η μοναξιά σε όλους τους κόσμους η ίδια;» Οδυσσέας Ελύτης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 175
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μόλις έφτασαν και τα δικά μου! Τα χρώματα είναι καλύτερα από την φωτογραφία! Σ ευχαριστούμε Ανδρέα για τον κόπο (δεν ειναι και λίγος..).

Aut dosce, aut disce, aut discede

(Ή δίδαξε, ή μάθε, ή φύγε...)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τάσο, θα επανορθώσουμε στον Πάρνωνα! Έβαλα κονκάρδα σε κάθε πακετάκι αλλά πιθανώς κάπου να ξεχάστηκα.

 

Χαίρομαι που σας άρεσαν τα χρώματα!

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Να ενημερώσω ότι οι παραγγελίες ολοκληρώθηκαν. Αυτό το καλοκαίρι σχεδόν τρεις εκατοντάδες μπλουζάκια θα κυκλοφορούν ανάμεσά μας :)

 

Νέα μπλουζάκια λογικά του χρόνου πάλι!

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δηλαδή αν το πουλήσω το δικό μου το πορτοκαλί Κώστα; Λες να θεωρηθεί μαυραγορίτικο; :mrgreen: :D :D
«Μπορεί και μακριά πολύ, μέσα στων ουρανών τα αποκαΐδια...την Ανδρομέδα, την Άρκτο ή την Παρθένο...Άραγες να είναι η μοναξιά σε όλους τους κόσμους η ίδια;» Οδυσσέας Ελύτης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δηλαδή αν το πουλήσω το δικό μου το πορτοκαλί Κώστα; Λες να θεωρηθεί μαυραγορίτικο; :mrgreen: :D :D

 

Από τη στιγμή που φοράς M και εγώ XL οι ελπίδες μου εξανεμίζονται.

Η πίεση και η λαική οργή θα φέρουν αποτέλεσμα, φθάνει να είμαστε καλά μέχρι του χρόνου.

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εχθές το βράδυ γυρνώντας από ολιγοήμερες διακοπές στη Σαμοθράκη, με περίμενε μία ευχάριστη έκπληξη στο γραμματοκιβώτιό μου!

Ανδρέα, ευχαριστώ! Τα χρώματα είναι καταπληκτικά, ιδίως το κίτρινο!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ανδρέα ,

Έλαβα και εγώ το πακέτο μου. Σε ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και τον κόπο που διέθεσες για όλους μας.

 

Γιάννης Μπαλταδούρος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μολις τα παρελαβα και εγω απο το ταχυδρομειο. :D

πολυ ωραια τα χρωματα, ομως φοβαμαι οτι το medium που πηρα για μενα θα μου ειναι λιγο μεγαλουτσικο... ](*,)

εκανα και απο ενα δωρο στα παιδια εδω στο γραφειο...

ετσι για να ειμαστε "ασορτι" :cheesy:

ευχαριστουμε πολυ για την ολη προσπαθεια, και φυσικα για το δωρακι...

:D :D :D

" αν θελεις να γινεις πραγματικος επιστημονας πρεπει να σκεφτεσαι τουλαχιστον μιση ωρα την ημερα με τροπο αντιθετο απο τους συναδελφους σου "

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

μόλις παρέλαβα και εγω το δικό μου πλουζακι,είναι μαματο!!!,ευχαριστώ θερμά και για το δωράκι,αντε πάντα τέτοια!,κάλο καλοκαίρι σε ολους τους φίλους και φυσικά με καθαρούς ουρανούς!.
:cheesy:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μόλις παρέλαβα και εγώ το δικό μου. Ευχαριστώ!!!!!!

LoginImage.png

The goal of planetary imaging is not to acquire beautiful images, but to capture useful scientific data !

https://www.e-astronomer.com - Ιωάννης Α. Μπούχρας

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ναι, του χρόνου που θα διαθέτουμε πλήρες φάσμα χρωματικών επιλογών! :wink:

 

ΧΑΧΑΧΑ! το κουρδιστό πορτοκάλι ξαναχτυπά!! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

«Μπορεί και μακριά πολύ, μέσα στων ουρανών τα αποκαΐδια...την Ανδρομέδα, την Άρκτο ή την Παρθένο...Άραγες να είναι η μοναξιά σε όλους τους κόσμους η ίδια;» Οδυσσέας Ελύτης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μόλις σήμερα παρέλαβα και εγώ τα πολυπόθητα μπλουζάκια! Ανδρέα σε ευχαριστούμε για όλες σου τις προσπάθειες =D> . Άντε και του χρόνου !
Θα γίνεις καλύτερος όταν δεις πόσο μικρός είσαι!!!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης