Jump to content

Πώληση orion optics..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωλητε ORION OPTICS DOB 12'' F=1600MM f/5'3 delux με craford εστιαστή ποιότητα κατοπρου Λ6 με χαρτι πιστοποίησης απο την ORION δίνετε με..laser collimator της BAADER και προσοθάλμια 20mm super pl kai 10mm super pl και με Vixen 6mm λανθάνον τιμη 980 ευρω (κοβετε και αποδιξη αγορας) τηλεφωνα 6970939354 και 2117008377 κ.Μορφεσης.
h fush exei anakalypsei ena megalo meros ths apo ena on pou legete anthropos..!!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

δεν το λυπάσαι μεγάλε σ'αυτή την τιμή?

Αστο να το βλέπεις εκεί περα, ψωμί δεν γυρεύει...

Στο λέω γιατί και εγώ έχω ένα παρόμοιο (πιό κοντό f/4) και κάποια στιγμή είπα να το πουλήσω αφού σταμάτησα ουσιαστικά να παρατηρώ εδώ και ένα χρόνο περίπου, αλλα βλέποντας τις τιμές να πέφτουν με τέτοιο ρυθμό (το έχω πέρει πριν από τρία χρόνια 2050ευρω) λέω άστο να το βλέπω καλύτερα και να μου πιάνει μιά γωνιά παρά να φύγει στην ξεφτίλα...

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

δεν το λυπάσαι μεγάλε σ'αυτή την τιμή?

Αστο να το βλέπεις εκεί περα, ψωμί δεν γυρεύει...

Στο λέω γιατί και εγώ έχω ένα παρόμοιο (πιό κοντό f/4) και κάποια στιγμή είπα να το πουλήσω αφού σταμάτησα ουσιαστικά να παρατηρώ εδώ και ένα χρόνο περίπου, αλλα βλέποντας τις τιμές να πέφτουν με τέτοιο ρυθμό (το έχω πέρει πριν από τρία χρόνια 2050ευρω) λέω άστο να το βλέπω καλύτερα και να μου πιάνει μιά γωνιά παρά να φύγει στην ξεφτίλα...

 

Εγώ θα συμφΩνήσω με τον Κώστα (γειά σου πατρίδα). Μην τα ξεφτηλίζουμε παιδιά, εκτός δηλαδή και αν υπάρχει ανάγκη . Εγώ το 9,25 είπα 1000 δεν το διπραγματεύτηκα και μου έμεινε 8-[ αλλα δεν πειράζει

Δημήτρης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

νεα τιμη 600ευρω
Ξανασκέψου το! Κρίμα είναι.

Δημήτρης Καπετανάκης

CGCG108-138:

Mag 15.5v, να τ''αφήσω;

Πολλά τα mag Άρη!

 

Το flickr μου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σωστά βρε παιδιά, αλλά υπάρχει και η άλλη πλευρά. Μπορεί έτσι να δει φως κάποιος στριμωγμένος. Οι καιροί ου μενετοί.

Πάντως και εμένα μου φαίνεται πως το κατακρήμνισες. Αν μπορούσα κάπου να το καταχωνιάσω (παντόφλα γαρ) θα έτρεχα.

Δημήτρη, και συ Σαμιώτης; Βέβαια, από τον οίκο των Σοφούληδων, μέχρι πρωθυπουργό έχετε βγάλει. Και γω από την Σάμο του Λεβάντε.

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά έχετε δίκιο αλλα οι καιροί είναι δύσκολoι ,,αυτο το καιρο έχω σοβαρά οικονομικά προβλήματα, έχω μπροστά και στρατό δεν βγαίνουν τα οικονομικά με τιποτα.. οποτε και για αυτό αυτή η τιμή πάντως ευχαριστώ για τις συμβουλές σας...
h fush exei anakalypsei ena megalo meros ths apo ena on pou legete anthropos..!!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Νωντα δεν υπαρχουν λεφτα ακομα και 400 ευρω να το βαλεις ενας η δυο θα το αγορασουν σκεψου ομως καπως ετσι δεν μπορει να ξεπουλησουμε και την ελλαδα? ειναι δυσκολοι καιροι για ολους αν υποκιψουμε ομως επειδη δεν υπαρχει ρευστοτιτα τα παντα θα πουλιουνται εναντι πινακιου φακης!!!!!!!!!σκεψου αυτο εγω εχω το οχταρι που δουλευω το 4,5 της βρεσσερ και ενα 90 διοπτρικο . και τα τρια πιανουν 400 ευρω αυτην την στιγμη.πρωτιμο να τα σπασωωω παρα να τα πουλησω ,αστο σεμια γωνια και πες οτι δεν το αγορασες ποτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν υπαρχει ρε φιλε δεν το ειχες ποτε.

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΓΝΩΣΗ

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗΝ ΕΝΩΣΕΙ

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

δεν νομιζω οτι ειναι σωστο ρε παιδια να κανουμε υποδειξεις στον αλλον ποσο θα πουλησει κατι..

για αυτο αλλωστε υπαρχουν οι μικρες αγγελιες..

δηλαδη αν σας το χαριζε δεν θα το περνατε και θα του λεγατε να το βαλει στην ντουλαπα και να το ξεχασει?

 

Υ.Γ. δεν ενδιαφερομαι εγω να το αγορασω

celestron nexstar 4se

celestron ultima barlow

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

δεν παρεμβαινουμε οπωσ καταλαβες αν και τον εν λογω χριστη τον ξερω προσωπικα και μαλιστα εχουμε παρατιρισει πολεσ φορεσ στιν Ιθακη παρεα ασε που ετσι η αγγελια ανεβαινει στον καταλογο των ποσταρισματον και ειναι πιο ευκολο νατην δει κανεις και να πουληθει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΓΝΩΣΗ

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗΝ ΕΝΩΣΕΙ

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά παρακαλώ να μη σχολιάσουμε περαιτέρω την τιμή, ούτε σύμφωνο με τους κανόνες είναι ούτε πρέπει να γίνουμε αδιάκριτοι για το αν κάποιος έχει ανάγκη να το πουλήσει. Όλα τα σχόλια ήταν καλοπροαίρετα, το αναγνωρίζω, αλλά ας μην το συνεχίσουμε.
«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης