Jump to content

KnightVision


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απευθύνεται κυρίως σε αστροφωτογράφους που αρέσκονται στο να "ντιμάρουν", αλλά μου άρεσε και εμένα πολύ καθώς μου θύμισε τις ημέρες (νύχτες δεν λες καλύτερα) του Amstrad, του Commodore και του Philips MSX.

Χειραγωγήστε την κάρτα video του υπολογιστή σας ώστε να αποκτήσει ένα υπέρυθρο χρώμα το οποίο σε συνδυασμό με την ρύθμιση της οθόνης στο κατώτερο επίπεδο φωτεινότητας, εάν δεν διαφυλάξει των οφθαλμών σας την νυκτερινή όραση θα προασπίσει τα ώτα σας από τα "γαλλικά" των παρακείμενων οπτικών παρατηρητών τους οποίους συχνά τυφλώνει η οθόνη σας στις αστροσυνάξεις.

Μπορείτε επίσης να ντύσετε την οθόνη στα χρώματα του Παναθηναϊκού ή της Εθνικής Ελλάδος (καλαθόσφαιρας εννοείται) και σε όλες τις ενδιάμεσες αποχρώσεις, αν και στο τι θα ωφελήσει αυτό δεν δύναμαι να απαντήσω.

http://www.knightware.biz/knightvision/knightvision.htm?utm_source=abs-uk&utm_medium=cpc&utm_content=v1&utm_campaign=kv

Ά, δουλεύει. Και είναι δωρεάν.

Clipboard01.thumb.jpg.2aaabe95d3a5098359828b0f1ea3c7bb.jpg

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα

Τέλειο προγραμματάκι, το εχω κατεβάσει 3 φορές! (αφου έκανα 3 φορές format.. :wink: )

σε συνδυασμό με το hacking στη φωτεινότητα της οθόνης, εχω κάνει το netbook εργαλείο! =D> =D>

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης