Jump to content

Ron Wpdaski - Απαράδεκτος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στο γκρουπ,

για τον Ron Wodaski λιγο πολυ ολοι ξερετε.

Ε λοιπον οσο καλος αστροφωτογραφος και συγγραφεας ειναι τοσο απαραδεκτος ειναι σαν ανθρωπος, και σαν εμπορος.

Το στορι ειναι οτι εκανα παραγγελια για το καινουριο του βιβλιο .Και οπως κανω σε ολες τις αγορες απο Αμερικη τον ρωτησα αν μπορει στην αποδειξη που θα βαλει να εχει μικροτερο ποσο-το αποτελεσμα ειναι μονο που δε με εβρισε , εμεις δεν κανουμε τετοια πραγματα κτλ-ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ.

Μετα του ειπα οτι καταλαβαινω οτι δεν μπορει να το κανει και οτι αν μπορει να μου το στειλει με απλο ταχυδρομιο - μου απανταει οτι το ταχυδρομιο ειναι πιο απλο αλλα πιο επικυνδινο και οτι αν διαλεξω αυτο θα μου δωθει refund οπως ειπε η υπαλληλος του γυρω στα 17$, και εγω απαντησα οκ.

Μετα ακολουθησε αλλο μαιλ που μου ελεγε οτι θα με χρεωσει με εξτρα fees γιατι ξοδεψε παραπανω ωρα για την υποθεση μου(τι εισαι ρε καραγκιοζη -δικηγορος για να τα παιρνεις με την ωρα?), εκτος αυτου ειπε οτι ειμαι ασυναισθητος που τους ρωτησα αυτα τα πραγματα κτλ.

Και πειτε μου ρε παιδια ολα αυτα απο μια απλη ερωτηση που απαντιετε με ναι η οχι.

Εν κατακλειδι ηταν και η τελευταια μου φορα που παιρνω βιβλιο απο το συγκεκριμενο κυριο , οσο και να τον ειχα ψηλα στη εκτιμηση μου τωρα εχει πιασει υπο το μηδεν

Σορρυ για το αυστηρο υφος αλλα ο ανθρωπος θελει γιατρο!!!

 

Νικος

 

(Σε περιπτωση που καποις θελει υπαρχουν και τα σχετικα μαιλ)

Νίκος Πασχάλης

Αστεροσκοπείο Nunki-Σκιαθος

www.nunki.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δυστυχώς ακόμα ένας ταλαντούχος άνθρωπος που την έχει ψωνίσει :!: Αν ήταν τόσο καλός στην προσωπική του ζωή όσο σε αυτό που κάνει θα ήταν ωραίος αλλά....Φίλε Νίκο, μπορείς να μου στείλεις το περιοχόμενο των e-mail σε pm :?:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Βαστάται...

Το θέμα αυτό της απόδειξης είναι...παράνομο, καλά σου είπε όχι αφού δεν ήθελε. Για τα υπόλοιπα έχεις δίκιο.

Την ώρα που εμείς κοιτάμε τα :cheesy: , τα βλέπουν και κάποιοι άλλοι, ίσως όχι από τον δικό μας κόσμο... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γιαυτο και γω δεν επεμενα!!!! ασχετα αν μεγαλα καταστηματα μπορουν και κανουν αυτη την εξυπηρετιση ...αλλα δεν μπορω νατο καταλαβω γιατι τραβιξε τοσο το σχοινι απο τη στιγμη που μπορουσε να πεια απο την αρχη ενα απλο οχι.

Νίκος Πασχάλης

Αστεροσκοπείο Nunki-Σκιαθος

www.nunki.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Βαστάται...

Το θέμα αυτό της απόδειξης είναι...παράνομο, καλά σου είπε όχι αφού δεν ήθελε. Για τα υπόλοιπα έχεις δίκιο.

 

Πραγματι είναι παρανομη η ενεργεια αυτη...αλλά δεν κατάλαβα το ύφος της επικοινωνίας μεταξύ εμπόρου και πελάτη! Είναι αδιανόητο το ότι χρέωσε παραπάνω για θέματα χρόνου, αλλά κυρίως ο τρόπος που το είπε και τα παρελκόμενα περι αναισθησίας...Προτείνω να στείλεις φίλε nikos επιπλέον mail να τον ενημερώσεις για τον αντιεπαγγελματισμό του καθώς και για ότι δεν πρόκειτε ουτε καν να σκεφτείς να παραγγείλεις κάτι από αυτόν.

Γιώργος Μπαλτόγλου

------------------------

8'' LX90 UHTC

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Toυ απαντησα οτι τον εκτιμουσα και ως ανθρωπο και σαν συγγραφεα γιατι μεσα απο τα βιβλια του εμαθα πολλα , αλλα ηταν και η τελευταια φορα

Νίκος Πασχάλης

Αστεροσκοπείο Nunki-Σκιαθος

www.nunki.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δεν το περιμενα αυτο απο Αμερικανο επιχειρηματια!!!!!!

Νομιζω πως πρεπει να παρει μερικα μαθηματα απο τους Θεσσαλονικεις. =D> =D> =D>

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ο ανθρωπος (μιλω για τον Wodaski) φαινεται ειναι πολλα κιλα μ........ (λογοκρισια) :-#

Κατα την γνωμη μου επρεπε να ακυρωσεις την παραγγελια αμεσως και να του απαντησεις σε γλωσσα που να την καταλαβαινει!

Facebook Giorgos'' videoastronomy page https://www.facebook.com/videoastronomy/
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δυστυχως ειχα πληρωσει με καρτα αλλιως θα το εκανα

Νίκος Πασχάλης

Αστεροσκοπείο Nunki-Σκιαθος

www.nunki.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μην ανησυχείς φίλε μου!!! =;

Επειδή η "διαφωνία σας" έπεσε σχεδόν ταυτόχρονα με την ήττα της ομαδούλας του από τους τσολιάδες, είμαι βέβαιος πως θα τον έχεις κάνει προληπτικό!!!

Άστον και θα σε θυμάται πολλά χρόνια......... :mrgreen: :mrgreen:

ΣΤΕΛΛΑ, ΓΙΩΡΓΟ, ΒΑΣΙΛΗ, ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μην ανησυχείς φίλε μου!!! =;

Επειδή η "διαφωνία σας" έπεσε σχεδόν ταυτόχρονα με την ήττα της ομαδούλας του από τους τσολιάδες, είμαι βέβαιος πως θα τον έχεις κάνει προληπτικό!!!

Άστον και θα σε θυμάται πολλά χρόνια......... :mrgreen: :mrgreen:

 

Συμφωνω απολυτα! =D> =D>

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης