Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

........μόρια... :cheesy: :cheesy:

 

Ο αριθμός που με βάζει στο Φυσικό του ΑΠΘ και με κάνει πανευτυχή..

 

Θα σπουδάσω αυτό που θέλω εδώ και αρκετά χρόνια..θα σπουδάσω αυτό που αγαπάω πραγματικά..

 

ΦΥΣΙΚΗ με βλέψεις να ασχοληθώ με το ΔΙΑΣΤΗΜΑ!!!

 

φυσικά και θεωρώ δεδομένο ότι θα βγω ΚΑΙ έξω ώστε να συμπληρώσω τις σπουδές μου..θέλω τις σκέψεις σας πάνω σε αυτό, και στο κατα πόσο το ελληνικό πανεπιστήμιο μπορεί να μου προσφέρει ΠΟΛΛΑ....πιστεύω ότι μπορεί!!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τηλέμαχε συγχαρητήρια! Είναι πολύ όμορφο να βλέπει κανείς συνειδητή και ολόψυχη επιλογή σχολής κάτι που είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας δυστυχώς.

 

Θα αφήσω άλλους που σπουδάζουν φυσική να σου απαντήσουν πιο συγκεκριμένα όμως ως γενικό σχόλιο θα σου πω ότι το ελληνικό πανεπιστήμιο έχει πολλά να σου προσφέρει εφόσον εσύ ο ίδιος το επιδιώξεις (κάτι που φαίνεται θα κάνεις).

 

Οσο για το εξωτερικό... Είναι πολύ νωρίς ακόμα. Σε 2-3 χρόνια θα έχεις δική σου εμπεριστατωμένη άποψη για το ελληνικό πανεπιστήμιο και θα είσαι σε θέση να πάρεις τις αποφάσεις σου. Προς το παρόν αφιερώσου σε αυτό που έχεις μπροστά σου. Καλές σπουδές και συγχαρητήρια και πάλι.

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

όμως ως γενικό σχόλιο θα σου πω ότι το ελληνικό πανεπιστήμιο έχει πολλά να σου προσφέρει εφόσον εσύ ο ίδιος το επιδιώξεις (κάτι που φαίνεται θα κάνεις).

 

Συμφωνώ απόλυτα. Μόνο αν επιδιώξει κανείς να μάθει,θα γίνει αυτό που περιγράφει το πτυχίο του μεθάυριο.

 

Συγχαρητήρια και απο μένα και καλές σπουδές!!!

Δημήτρης Καπετανάκης

CGCG108-138:

Mag 15.5v, να τ''αφήσω;

Πολλά τα mag Άρη!

 

Το flickr μου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Mπραβο σου Τηλεμαχε!

 

Ειναι μεγαλη επιτυχια αυτη! Σου ευχομαι κι εγω ολοψυχα τα καλυτερα!

STARFINDER EQUATORIAL 8\" FL 1200mm MEADE

 

Series 4000 MEADE 6.7mm - 40mm 52

 

HYPERION 13mm 68 :mrgreen:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τηλεμαχε,

 

Πολλα μπραβο και συγχαρητηρια για την μεγαλη σου επιτυχια.

 

Σου ευχομαι καλες σπουδες!!!

Φιλικά,

 

Αντώνης Αγιομαμίτης

http://www.perseus.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τηλέμαχε συγχαρητήρια και από εμένα! άντε θα τα πούμε Θεσσαλονίκη μιας και έβγαλα 19214 μόρια οπότε θα παω μαθηματικό ή υπολογιστές. Θα δούμε...

Καλή συνέχεια από εδω και περα και καλές διακοπές! :wink:

It happened before. It will happen again. It''s just a question of ''when''.

 

Lat: 39.367 Lon: 22.950

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητηρια!!!! =D> =D> =D> Χαιρομαι που πετυχες το στοχο σου και που θα σου δωθει η ικανοτητανα ικανοποιησεις το ονειρο σου,που ειναι και δικο μου :cheesy: :cheesy:

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια και από μένα Τηλέμαχε! =D> Αν και παραδόξως πολλά παιδιά δεν έγραψαν καλά... :-k Αλλά και πάλι μπράβο!Μακάρι να πραγματοποιήσεις τα μελλοντικά σου σχέδια! =D>

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια Τηλέμαχε! Είναι πολύ σημαντικό στην ζωή να κάνεις αυτό που εσύ επιθυμείς. Και δεν υπάρχει αμφιβολία, η επιλογή του επαγγέλματος, είναι μια από τις σημαντικότερες επιλογές. Καλή συνέχεια!

 

Γιώργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητηρια μελλοντικε συναδελφε!!!!

 

Μπραβο ευχομαι να μη πτοηθεις απο τιποτα,και να συνεχισεις με τσαμπουκα!!

 

Νικος

Οταν εχεις ενα προβλημα,κοιτα τ'αστρα,

εκει θα βρεις τη λυση...

www.orionas.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια Τηλέμαχε!

Φρόντισε στις σπουδές σου να μείνεις σταθερός στους στόχους σου και να επιδιώξεις με επιμονή και σταθερότητα αυτά που αγαπάς. Καλή συνέχεια!

 

Στέφανος

"Πως να σωπάσω μέσα μου την ομορφιά του κόσμου; ..." Κώστας Κινδύνης

"Με το λύχνο του άστρου στους ουρανούς εβγήκα, στο αγιάζι των λειμώνων, στη μόνη ακτή του κόσμου..." Οδυσσέας Ελύτης

www.a-polaris.org

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια Τηλέμαχε για τη μέχρι τώρα προσπάθεια και τους κόπους σου.

Εύχομαι ολόψυχα αυτή να είναι η αρχή μιας μακράς και καλής πορείας στις σπουδές και στη ζωή σου, και να δεχτείς πολλά ακόμα συγχαρητήρια και ευχές!

https://ui.adsabs.harvard.edu/search/q=%20author%3A%22tsamis%2C%20v.%22&sort=date%20desc%2C%20bibcode%20desc

"Αστέρας εισαθρείς, αστήρ εμός. Είθε γενοίμην ουρανός, ως πολλοίς όμμασιν εις σε βλέπω."

Πλάτων

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τηλέμαχε και salvation συγχαρητήρια και στους 2 για τα χιλιάδες μόριά σας!! :mrgreen:

Εύχομαι τα καλύτερα και στους 2 και να καταφέρετε να πάτε όσο πιο ψηλά στη γνώση γίνεται!

Ταυτόχρονα εύχομαι να παραμείνετε προσγειωμένοι και ανθρώπινοι και να μη σας ψάχνουμε επάνω σε τίποτα καλάμια μετέπειτα... :wink: :wink:

 

(ΥΓ: Συγχαρητήρια και στον αδερφό μου το Δημήτρη που σήμερα το βράδυ παντρεύεται την Έφη!!! =D> =D> =D> )

ΣΤΕΛΛΑ, ΓΙΩΡΓΟ, ΒΑΣΙΛΗ, ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια και στους δυό σας.

Καλή αρχή και συνέχεια στις σπουδές σας

Φιλικά

Δημήτρης

 

CELESTRON Dob

 

www.medicalmarket.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια Τηλέμαχε!!! Είναι πολύ όμορφο να πετυχαίνεις τους στόχους σου για τους οποίους κουράστηκες μία ολόκληρη χρονιά!!!! Εύχομαι καλή συνέχεια στις σπουδές σου και καλώς ήρθες στην μεγάλη ομάδα των Φυσικών!!!!
Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης