Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστώ όλους για τις τόσο θερμές ευχές σας....με τόσες ευχές δεν νομίζω να μην έχω καλή σταδιοδρομία.. :mrgreen:

 

 

Ευχαριστώ είλικρινά...

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Συγχαρητήρια, και εύχομαι ότι επιθυμείς για τις σπουδές και την σταδιοδρομία σου.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Όπα Τηλέμαχε είσαι πρώτος ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε σένα αλλά και σε όποιον άλλο φίλο ή πατέρα που τα παιδιά πέτυχαν στις εξετάσεις τους.

 

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Ταρσούδης Γιώργος

Αλεξ/πολη

George Tarsoudis

Υπό κατασκευή / προσωρινό

http://lunarcaptures.wordpress.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τίποτα Τηλέμαχε, ελπίζω και ο μικρός μου γιος να σου μοιάσει και να είναι και αυτός και καλός μαθητής και να έχει την δική σου αγάπη για την Αστρονομία.

Ταρσούδης Γιώργος

Αλεξ/πολη

George Tarsoudis

Υπό κατασκευή / προσωρινό

http://lunarcaptures.wordpress.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Congratulations !! I want to study astrophysics and I also want to be like Einstein. I am not good at maths, but I will try to get better!

 

Friendly,

Helen =D> :cheesy: :D

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

=D> =D> =D> =D> =D>

μπράβο σου Τηλέμαχε

σου εύχομαι καλές σπουδές

είναι πολύ σημαντικό να σπουδάσει κανείς αυτό που αγαπά και να ασχοληθεί με αυτό που του αρέσει

σου εύχομαι τα καλύτερα και όσο πιο μακριά μπορέσεις, να πας

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

μπραβο βρε!!εγω θα βαλω φυσικο στην πατρα.χαιρομαι που εισαι απο τα λιγα παιδια που δεν σκεφτονται τα (χαμενα) μορια κ ακολουθουν αυτο που αγαπουν :)
"Αν οι άνθρωποι σταματήσουν να ονειρεύονται, η ιστορία της φυλής μας θα έχει φτάσει στο τέλος της"Arthur Clarke.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητήρια και πάλι Τηλέμαχε και πολλά συγχαρητήρια και σε σένα Bell που περάσατε στις σχολές που θέλατε και θα σπουδάσετε κάτι που αγαπάτε!!!!!! =D> =D> Τώρα και οι επόμενοι!!!! :!: :!: :mrgreen: :cheesy:

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εύγε Τηλέμαχε!

Εύχομαι να πραγματοποιήσεις τα όνειρά σου και να βουλιάξεις στη χαρά που θα φέρει η εκπλήρωσή τους!

Ξεκουράσου τώρα και με το καλό το νέο έτος να ξεκινήσεις. Να ξέρεις ότι θέλει αρκετό διάβασμα και προσοχή. Αυτές οι σχολές είναι για ανθρώπους που αγαπάνε πολύ το αντικείμενο και από ότι καταλαβαίνω, είσαι ένας από αυτούς.

 

Καλή αρχή!

Φιλικά!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Χαίρομαι ιδιαίτερα για τις τόσες ευχές που έχω πάρει απο τα μέλη του astrovox...

 

Σας ευχαριστώ όλους ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μπράβο Τηλέμαχε και Salvation! :D

Απ τα πιο όμορφα πράγματα στη ζωή, είναι να αγωνίζεσαι, να κατακτάς και να πορεύεσαι, με αυτά που αγαπάς.

Καλή συνέχεια :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
=D> Μπράβο ρε φίλε. Γνήσιε απόγονε του Αριστοτέλη(λόγω καταγωγής) και του Γαλλιλαιου (λόγω αστονομίας). Οπότε στην πρώτη βραδιά που θα διοργανωσετε θα εχεις μαζί σου και 5-6 κουτιά με σοκολατακια.
ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΟΧΗ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ωραιος τηλεμαχε :wink: :wink: :cheesy:

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλή αρχή και σε εσένα Τηλέμαχε!!!! Και λέω και σε εσένα αφού πριν απάντησα σε άλλο thread στην Stella K. που περνάει Φυσικό Αθηνών!!!! Για ότι θέλετε είμαστε εδώ!!!
Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

=D> Οπότε στην πρώτη βραδιά που θα διοργανωσετε θα εχεις μαζί σου και 5-6 κουτιά με σοκολατακια.

 

Εγώ αν περάσω μηχανολόγος του χρόνου θα κερνάω τηλεσκόπια οχι σοκολατάκια, αλλα μην χαίρεστε, είναι στατιστικά αδύνατο!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :frown:

Λέσχη Ε.Λ.Φ.Ε.ΑΣ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

=D> Οπότε στην πρώτη βραδιά που θα διοργανωσετε θα εχεις μαζί σου και 5-6 κουτιά με σοκολατακια.

 

Εγώ αν περάσω μηχανολόγος του χρόνου θα κερνάω τηλεσκόπια οχι σοκολατάκια, αλλα μην χαίρεστε, είναι στατιστικά αδύνατο!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :frown:

 

Μην το λές!!!!!Εάν κάνεις μεθοδικό διάβασμα μπορείς να γράψεις πάρα πολύ καλά.. :cheesy: Αλλά και να το αγαπάς πολύ!!!Πάνω από ολα!!! :mrgreen:

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ειλικρινά ζηλεύω που σου δίνετε η ευκαιρία να σπουδάσεις . Εγώ δυστυχώς δεν είχα μυαλό για διάβασμα και τώρα βαράω το κεφάλι μου. ](*,) ](*,)
ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΟΧΗ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ειλικρινά ζηλεύω που σου δίνετε η ευκαιρία να σπουδάσεις . Εγώ δυστυχώς δεν είχα μυαλό για διάβασμα και τώρα βαράω το κεφάλι μου. ](*,) ](*,)

 

Ποτέ δεν είναι αργά!!! :cheesy: :wink:

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ειλικρινά ζηλεύω που σου δίνετε η ευκαιρία να σπουδάσεις . Εγώ δυστυχώς δεν είχα μυαλό για διάβασμα και τώρα βαράω το κεφάλι μου. ](*,) ](*,)

 

Ποτέ δεν είναι αργά!!! :cheesy: :wink:

 

'Εχει απόλυτο δίκιο η Μαρία. Μπορείς να διαβάζεις από μόνος σου, και να σε βοηθήσουν φίλοι οι οποίοι είναι καθηγητές ή απλώς να απευθυνθείς σε κάποια άτομα και να σου προτείνουν βιβλία και βοηθήματα. Επίσης υπάρχουν Ανοιχτά Πανεπιστήμια, το ένα της Πάτρας, και το Αγγλικό (αυτά τα δύο γνωρίζω). Και ύστερα υπάρχει και το Open Courseware:

 

Open Courseware from MIT

Open Learn from Open Univesity UK

 

Όταν κάποιος έχει την θέληση για γνώση και μάθηση, θα βρεί κάποιον τρόπο. Και αυτό ισχύει και για άλλα πράγματα.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης