Jump to content

Πρώτο τηλεσκόπιο - Μια δύσκολη επιλογή!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως κατέληξα σε αυτό? θα σου πω ένα ερωτηματολόγιο που απάντησα μόνος και έβγαλα αυτόματα εκτός την αστροφωτογραφία εκτός.

 

Πιστευω οτι αυτο το ερωτηματολογιο πρεπει να γινει sticky =D> =D>

 

 

Πω πω, παει το θεμα του ανθρωπου, εγινε αρενα #-o

Ρε παιδια DNFTT dftt.gif

 

«Πόλεμος πάντων μεν πατήρ εστι πάντων δε βασιλεύς, και τους μεν θεούς έδειξε τους δε ανθρώπους, τους μεν δούλους εποίησε τους δε ελευθέρους» Ηράκλειτος

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλοι μπορεί να αναψαν τα αιματα λιγάκι και να αστραψαν αστερες και πλανητες!!!!,αλλωστε κι εγω εξελαβα καποια πραγματα διαφορετικα και αντεδρασα εντονα αλλα το καλο είναι ότι σε ενα μεγαλο βαθμο καταλαβα πολλα πραγματα...Το καλο ειναι οτι δν με επηρεασε αυτή η πλευρα της συζητησης αλλα το συγκρατησα το ζουμι που λεμε!!! Γιάυτό και πορωθηκα τοσο που δεν εχω ξεκολλησει απο το βιβλιο που αγορασα και εχω εντυπωσιαστει θα'λεγα!! Οντως το ερωτηματολογιο εινσι πολυ σημαντικο όσο αφορα το κομματι της φωτογράφησης....!!!! Με ανοιξε τους οριζοντες και εβαλα μια σειρα στα οσα θελω να κανω!!!

 

Ευχαριστώ πολυ

 

ΘΩΜΑΣ

 

Υ.Γ τελικα η επιλογη του τηλεσκοπιου δεν ειναι και τοσο ευκολη όταν έχεις ενα budget χαμηλο...ειτε και μετριο!!! Αλλονα το ξερεις θεωριτικα και αλλο να το βιωνεις!!!!!

Skywatcher 200mm Black Diamond

F1000mm

f/5

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης