Jump to content

Εξόρμηση Κιθαιρώνα !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Και ελπίζω ότι δεν θα είμαι ο μόνος. Χθες που τα λέγαμε κάποιοι έβλεπαν θετικά την περίπτωση να ανεβαίναμε ξανά Σαββάτο. Παιδιά, το θυμάστε, ε; :-note :-k
...,εάν αποτύχει, τουλάχιστον θα αποτύχει έχοντας τολμήσει να μεγαλουργήσει. Οπότε η θέση του ποτέ δεν θα είναι ανάμεσα στις κρύες και δειλές ψυχές, που δεν γνώρισαν ποτέ, ούτε τις νίκες ούτε τις ήττες. (Theodore Roosevelt)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ε Μάνο πιστεύω πλέον πως έχεις κηρύξει επίσημα τον πόλεμο εναντίων μου…Αστειεύομαι φυσικά και το μόνο που έχω να πω είναι μακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ…και φυσικά σας ζηλεύω πολύ!! Χθες για εμένα ήταν ένα ευχάριστο διάλειμμα και το χρωστάω φυσικά στο Ειρηνάκι αλλά και σε εσάς που χωρίς να το καταλάβετε με ψήσατε να ανέβω..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Zιο στο φυλαω το διπλο με ολα τα χρωματα του και σου εχω και ενα τριπλο μουρλια μπουκια και συγχωριο κοιτα να γινεις καλα και αφησε τα σουρτα φερτα

 

Μανο μαλλον θα ειμαι παρων εχουμε κατι υπολοιπα εκρεμη!!!!!!!! [-X

 

Φιλικα

Αντωνης Κουκουλας

Μελος EAE

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Απο'τι βλέπω έχετε κάνει πανηγύρι στο Κιθαιρώνα! Φίλοι μου θα είμαι μαζί σας από βουνό της Κέρκυρας μαζί με τον Βi2L. Φίλε ζίο μιλάμε για 12,5 ίντσες (με σωλήνα από 15 ιντσο!!!) πάνω σε EQ6!! zio supernovus koukkanto και λοιποί δεν πιστεύω να σταματήσουμε να πηγαίνουμε από ... Σεπτέμβριο !
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ερρίκο περιμένω πως και πως τον Σεπτέμβριο , να γίνω καλά, και να είμαι όλη την ώρα σε κάποιο Βουνο...Μάνο το μόνο που έχω να σου πω είναι ευχαριστώ!! Μου δίνεις κουράγιο!! Φίλοι σήμερα δεν θα έρθω, να περάσετε καλά..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ελεγα και εγω να ερθω αλλα δεν αντεξα.... πολυ κουραση δουλειας και κατασκευης παρατηρητηριου... Ο κοπος θα ανταμοιφθει φυσικα και με το παραπανω, αλλα αυτο που δεν συγκρινετε ειναι η γνωριμια με ολους εσας απο κοντα.. κριμα την επομενη φορα
82758172.gif
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Πάμε αύριο Παρασκευή 3/9 για μια παρατήρηση, ή θέλετε να είστε φρέσκιοι και ξεκούραστοι στον Σωτήρη; ( :wink: :mrgreen: )
...,εάν αποτύχει, τουλάχιστον θα αποτύχει έχοντας τολμήσει να μεγαλουργήσει. Οπότε η θέση του ποτέ δεν θα είναι ανάμεσα στις κρύες και δειλές ψυχές, που δεν γνώρισαν ποτέ, ούτε τις νίκες ούτε τις ήττες. (Theodore Roosevelt)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μάνο θα ερχόμουνα αλλά είναι οι U2 αύριο!! Δεν πτοούμαστε όμως το άλλο Σ-Κ είναι δυναμικό!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πάμε αύριο Παρασκευή 3/9 για μια παρατήρηση, ή θέλετε να είστε φρέσκιοι και ξεκούραστοι στον Σωτήρη; ( :wink: :mrgreen: )

Μάνο αν τελικά δεν βρεις παρέα και θες οπωσδήποτε να παρατηρήσεις, κάνε ένα μίνι ταξιδάκι κι έλα να παρατηρήσουμε μαζί στη Δίρφυ! :wink:

“Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is to not stop questioning.”

― Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Χμ.., μου φαίνεται λίγο δύσκολο για σήμερα, αλλά σίγουρα θα μπει στο πρόγραμμα, Δημήτρη. Και σίγουρα θα θελήσουν να έρθουν κι άλλοι μαζί.

Για την ώρα δεν βλέπω μεγάλη προθυμία εδώ. Παναγιώτη, καλά να περάσεις. Αξίζει η συναυλία. :wink:

Το θέμα είναι ότι μαζεύονται και κάτι σύννεφα από νοτιοδυτικά με πορεία βορειοανατολική και δεν μπορώ να καταλάβω στο sat24.com τελικά πόσο γρήγορα θα περάσει αυτή η μάζα. Για να δούμε! :-k

Ίσως να μην γίνεται σήμερα, αν και πολύ θα τό'θελα!

...,εάν αποτύχει, τουλάχιστον θα αποτύχει έχοντας τολμήσει να μεγαλουργήσει. Οπότε η θέση του ποτέ δεν θα είναι ανάμεσα στις κρύες και δειλές ψυχές, που δεν γνώρισαν ποτέ, ούτε τις νίκες ούτε τις ήττες. (Theodore Roosevelt)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

λεμε να κανουμε μια βολτα αυριο το βραδυ προς κιθαιρωνα. θα ειναι και καλος ο καιρος. οποιος θελει καλοδεχουμενος
ΛΑΖΑΡΟΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Και εγω λεω να παω Κιθαιρωνα (επιτελους..) την Παρασκευη η το Σαββατο!! :D Αναλογως τον καιρο φυσικα..

 

Ελπιζω να μην ειμαι εγω και...τα αστρα!! :mrgreen:

Το πιο παλιο εικονογραφημενο βιβλιο που εχουμε στην κατοχη μας ειναι ο νυχτερινος ουρανος...

E.W.Maunder

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έτσι ο Αντώνης!! Πάμε και άλλοι να το γεμίσουμε το μέρος!! Μέσα και εγώ για Παρασκευή!!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα astovoxήτες,

 

Έιμαι καινούριος στην αστρονομία και λέω να έρθω μαζί σας για παρατήρηση με το 5' μου.

Εγώ μπορώ και Παρασκευή και Σάββατο αρκεί να υπάρχει χώρος στην παρέα για άλλον έναν! :D

 

Επειδή δεν έχω ξαναπάει Κιθαιρώνα, αυτός ο Χάρτης ισχύει?

 

http://www.astrovox.gr/forum/download.php?id=16671

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα astovoxήτες,

 

Έιμαι καινούριος στην αστρονομία και λέω να έρθω μαζί σας για παρατήρηση με το 5' μου.

Εγώ μπορώ και Παρασκευή και Σάββατο αρκεί να υπάρχει χώρος στην παρέα για άλλον έναν! :D

 

Επειδή δεν έχω ξαναπάει Κιθαιρώνα, αυτός ο Χάρτης ισχύει?

 

http://www.astrovox.gr/forum/download.php?id=16671

 

Κοιτα και εδω περισοτερα :)

http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?t=9984&postdays=0&postorder=asc&start=165

Δημήτρης Γκιώνης.

Τα δυο μάτια είναι καλύτερα από ένα. :shock:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα μας κάνει ο καιρός το χατίρι απ’ότι φαίνεται για αύριο στον Κιθαιρώνα αφού θα υπάρχει ένα 12ωρο χωρίς νεφοκάλυψη από το απόγευμα μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες του Σαββάτου. Βέβαια αύριο θα έχουμε καλύτερη εικόνα κρίνοντας και από την δορυφορική. Όσοι είστε μην το σκέφτεστε αφού μετά θα κυνηγάμε μία καλή αστοβραδιά! Για Σαββατοκύριακο ούτε λόγος! Επόμενη ενημέρωση αύριο το μεσημεράκι! Over!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης