Jump to content

Νέα εφαρμογή αγγελιών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα δημοφιλέστερα κομμάτια του AstroVox, οι αστρονομικές αγγελίες, θα βρίσκονται εφεξής σε μια ξεχωριστή σελίδα. Το αρχείο των παλιών αγγελιών παραμένει στη θεματική του forum όμως οι νέες αγγελίες θα πρέπει να καταχωρούνται στη νέα σελίδα.

Με πολλά νέα χαρακτηριστικά ειδικά για αγγελίες, διαχωρισμό σε κατηγορίες (πώληση-ζήτηση) και ανά αστρονομικό είδος, με λήξη σε 60 ημέρες για να μη γεμίζουμε παλιές αγγελίες (αλλά με δυνατότητα ανανέωσης όσες φορές θέλετε) και φυσικά πάντα δωρεάν με σκοπό την εξυπηρέτηση του Έλληνα ερασιτέχνη αστρονόμου!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 3
«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας !!

Σχετικά με το παλιό thread αγγελιών (αρχείο) βρίσκεται καρφιτσωμένο ένα θέμα που αφορά ευκαιρίες, εκπτώσεις κτλ. 

Δε ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο αλλά αν μεταφερθεί στο κυρίως μενού του forum δε θα είναι πια "κρυμμένο" (δεδομένου ότι με τον καιρό όλοι θα μπαίνουν στο νέο νήμα αγγελιών) και ίσως έτσι αν το βλέπει κόσμος να προτείνει ευκαιρίες που βλέπει.

Με εκτίμηση 

Βαγγέλης 

Το επεξεργάστηκε ο vagkaf
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά!

Είναι βολική σε πολλές περιπτώσεις η κατηγοριοποίηση των αγγελιών κατα είδος και κατά ζητείται/πωλείται, αλλά μερικές φορές θα ήθελα να έχω και κάτι σαν την παλιά "σειριακή" παρουσίαση όλων των αγγελιών. Υπάρχει κανένας τρόπος στo νέο site;

Φιλικά

/Θάνος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης